Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: odwodniona skóra  (Przeczytany 841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mańka

• Stadium początkowe
  • *
odwodniona skóra
« dnia: Poniedziałek, 22.05.2017, 17:35 »
witam, pytanie do pań mających jak jak ja  po zimniej i długiej wiośnie problem z poszarzałą i suchą skórą twarzy. Jak sobie z nią radzicie i czy macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby ją skutecznie zregenerować?

Offline bruz

• Stadium początkowe
  • *
Odp: odwodniona skóra
« Odpowiedź #1 dnia: Piątek, 05.10.2018, 19:36 »
hej hej! może spróbujesz zabieg mezoterapii? polecam iść do tego salonu https://filine.pl/ , gdzie miałam okazję być na wizycie kilka miesięcy temu. naprawdę raj dla kobiet, wszystko elegancko wygląda, wykwalifikowana kadra medyczna i pod ręką wszelkie zabiegi które poprawiają stan skóry

Offline biejka

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek, 12.10.2018, 11:57 »
Może warto byłoby skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej?
Wpisz sobie medycyna estetyczna kraków i znajdź
gabinet odpowiedni dla siebie.
Myślę, że właśnie takimi zabiegami najłatwiej będzie Ci się pozbyć problemu odwodnionej skóry.

Offline aga48

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Poniedziałek, 15.10.2018, 10:01 »
Mańka, myślę że w przypadku suchej skóry medycyna estetyczna to bardzo dobry pomysł.
Szukaj przede wszystkim zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego- mezoterapia igłowa czy rewitalizacja skóry świetnie się tu sprawdzą  ;D
Poczytaj więcej w internecie, powinnaś się do nich przekonać. Sama byłam na mezoterapi i jestem zadowolona. To coraz bardziej popularne i no i najważeniejsze ze bezpieczne :)

Offline Washu

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wtorek, 16.10.2018, 13:24 »
Na dobrą sprawę regularne używanie peelingów i kremów nawilżających powinno do takiego stanu nie dopuścić. O skórę trzeba dbać regularnie, a nie dopiero jak już się wszystko sypnie.