Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: WAŻNE: zmiana w zasadachprzydzielania miejsc w domach studenckich!!!  (Przeczytany 1963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juska

  • Stadium terminalne
  • *
  • Wiadomości: 537
  • Karma: 0
  • Płeć: Kobieta
dotyczy:  przydzielania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2010/11 :dots:

   Uprzejmie informuję wszystkich studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum , którzy będą ubiegać się o miejsce w domu studenckim na rok akademicki 2010/2011, że wniosek o przydzielenie miejsca w ds. należy złożyć poprzez system USOSweb. W systemie tym, w zakładce Pomoc można znaleźć informacje przydatne przy wypełnianiu wniosku o przydzielenie miejsca w domu studenckim. Przypominam, że aby wypełnić wniosek o przydzielenie miejsca w domu studenckim należy najpierw wypełnić część dotyczącą dochodów w rodzinie studenta.


I. Składanie wniosków

Studenci UJ CM, którzy będą ubiegać się o miejsce w domu studenckim na rok akademicki 2010/11 oprócz wypełnienia ekranów dotyczących: dochodowości i wniosku o przydzielenie miejsca w domu studenckim w systemie USOSweb są zobowiązani złożyć w sekretariacie właściwego wydziału zajmującym się pomocą materialną wszystkie niezbędne dokumenty
w formie wydrukowanej:

wniosek o przydzielenie miejsca w domu studenckim,
kserokopię dowodu osobistego celem poświadczenia odległości od miejsca zamieszkania oraz faktu zamieszkania poza Krakowem,
dokumentację poświadczającą dochody studenta i jego rodziny w roku 2009,
wniosek o ponowne przeliczenie dochodu w przypadku utraty lub/i uzyskania dochodu oraz
dokumenty określające datę utraty dochodu i jego wysokość lub/i dokumenty określające wysokość uzyskanego dochodu z pierwszego pełnego przepracowanego miesiąca.

II. Termin składania wniosków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ustalam okres wypełniania wniosków w formie elektronicznej o przydzielenie miejsca
w domu studenckim i informacji o dochodach w rodzinie studenta w systemie USOSweb,
 a także okres składania wniosków w formie wydruku u koordynatorów wydziałowych ds. pomocy materialnej na czas od 20 maja do 21 czerwca 2010 roku . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wnioski w formie wydruku z kompletem dokumentacji należy składać w sekretariatach właściwych wydziałów zajmujących się pomocą materialną.

CAŁOŚĆ WIADOMOŚCI : ZAKŁADKA PANEL SAMORZĄDU STUDENTÓW WNoZ; STYPENDIA
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. ? Jonathan Carroll

Offline juska

  • Stadium terminalne
  • *
  • Wiadomości: 537
  • Karma: 0
  • Płeć: Kobieta
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. ? Jonathan Carroll