Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: konkurs na KL Międzynarodowego Dnia Celiakii  (Przeczytany 7544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iza

  • Okres międzynapadowy
  • *
  • Wiadomości: 112
  • Karma: 0
  • Płeć: Kobieta
konkurs na KL Międzynarodowego Dnia Celiakii
« dnia: Niedziela, 25.03.2012, 00:06 »
Hej,
mam przyjemność ogłosić konkurs na:

Koordynatora Lokalnego Międzynarodowego Dnia Celiakii

O co chodzi?
Międzynarodowy Dzień Celiakii to najbardziej "zdrowotny" projekt SCORP-u. Polega on na organizacji, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, dwugodzinnej konferencji na temat tej choroby. Do zadań koordynatora będzie należeć:
- zapewnienie sali w CDK
- dogadanie się z 2/3 lekarzami, którzy mogliby powiedzieć coś o związkach różnych chorób i schorzeń z celiakią. (Ostatnio był to dietetyk, psycholog i ginekolog, ale mogą to być także inni specjaliści)

Warto zaangażować się w przygotowanie konferencji, bo zadań nie ma wiele (a ja oczywiście służę, jak zwykle, pomocą), natomiast temat jest ważny - celiakia dotyczy ok. 1% społeczeństwa, więc warto dowiedzieć się na jej temat więcej:).

Zgłoszenia, w których opiszecie krótko swoją dotychczasową działalność w IFMSA i propozycje specjalistów, których chcielibyście poprosić o wystąpienie, możecie przesyłać do 29.03.2012 r. na adres: izabela.jalowiecka@gmail.com.

Pozdrawiam serdecznie,

Izabela Jałowiecka
Lokalny Koordynator ds. Praw Człowieka i Pokoju / Local Officer on Human Rights and Peace
Tel. + 48 691 926 553 | E-mail: izabela.jalowiecka@gmail.com
Oddział Kraków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland