Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Prośba kandydata o pomoc.  (Przeczytany 18084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetas_214

• Stadium bezobjawowe
  • *
Odp: Prośba kandydata o pomoc.
« Odpowiedź #15 dnia: Piątek, 15.06.2012, 14:27 »
wiek tu nic nie ogranicza ;) stoma niestacjo była ok 220, lekarski chyba trochę więcej, ale z takimi wynikami na niestacjo nie będzie problemu ;)

Offline ndaiwer

• Administrator
  • *
  • for ever...
    • http://kopernika.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Sobota, 16.06.2012, 15:10 »
anetas_214 w wieku 65 lat też można zacząc lekarski/stome? raczej nie.. jest jakas granica - musi być... :)

Offline domdom

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Niedziela, 17.06.2012, 02:08 »
wiek ogranicza tyle tylko że według jakiejś tam ustawy o szkolnictwie studia wyższe są bezpłatne do 26 roku właśnie, dlatego potem już tylko płatne - czyli w tym przypadku to samo co niestacjonarne.
ale tak w ogóle to nie ma chyba limitu i w każdym wieku można by zacząć teoretycznie studiować ;)

Offline temp

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Niedziela, 17.06.2012, 18:17 »
wiek nie ogranicza w żaden sposób, można w każdym wieku zacząć studia, również bezpłatne. wcześniej było ograniczenie - można było podjąć studia medyczne do 40 r.ż., ale że było to niezgodne z konstytucją, zostało zniesione ;)

Offline anetas_214

• Stadium bezobjawowe
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wtorek, 19.06.2012, 20:06 »
ndaiwer  u nas w gr (nie wiem czy wiesz ;) ) jest dziewczyna, która ma 28 lat i próbuje przenosić się na stacjo - więc chyba się orientuje  ;D  może jak już ktoś ma 65 to proponują inny uniwersytet  ;D

Offline FNetter

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Środa, 20.06.2012, 12:42 »
Nie no co do wieku to jestem pewien, że nie przekreśla mi to możliwości nauki, a o legitymację się raczej nie boję :)

Offline FNetter

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Środa, 20.06.2012, 18:33 »
Wybaczcie kolejne pytanie z serii śmiesznych - ale jest jeszcze jedna sprawa która mnie gryzie :)

Chodzi mi konkretnie o wyjaśnienie tematu z dostarczeniem papierów: jestem zarejestrowany, mam wszystko opłacone z aktywnym statusem, dostaję wyniki z matury 28-29 czerwiec wpisuje je i czekam tak? z samych wyników które wpiszę jestem brany do rekrutacji na tzw. "listy"? czy dokumenty muszę dostarczyć zaraz po wpisaniu wyników?

Offline anetas_214

• Stadium bezobjawowe
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Środa, 20.06.2012, 20:40 »
jak masz już wyniki-wpisujesz i czekasz :) a dopiero jak ogłoszą listę, idziesz z papierami do dziekanatu, oni tam dają jakieś skierowania do lekarza chyba i jeszcze coś, ale to już wszystko powiedzą :)

Offline ndaiwer

• Administrator
  • *
  • for ever...
    • http://kopernika.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Czwartek, 21.06.2012, 21:08 »
Wypełniasz wyniki matury wplacasz 75 i czekasz na I liste jeśli zostaniesz przyjęty pojawi się taka zielona tabelka fajny widok :) )
 klikasz na to  drukujesz podanie erk wczesniej je wypelniajac(gdzies tam się pojawi)
potem zanosisz to podanie 2zdjecia orginal świadectwa maturalnego.   cieszysz się wakacjami;]

@anetas_214 
niestety nie słyszałęm mam kilku kolegów na stacjo co mają >26lat;) A co do tych 40lat to bardzo możliwe... też mi taka liczba chodziła po głowie.. 

Offline FNetter

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Piątek, 22.06.2012, 08:44 »
Powiedzcie mi jeszcze, w Krakowie na stacjonarne i niestacjonarne listy idą równocześnie?

Offline Lu...K...aS

• Stadium bezobjawowe
  • *
  • I'll never be what you want. Perfect fit? Oh yeah!
« Odpowiedź #25 dnia: Piątek, 22.06.2012, 08:56 »
1 dzień różnicy w listach, z tego co kojarzę.
'Always keep your integrity and be kind both to patients and colleagues'

Offline mimi11

• Starosta Roku
« Odpowiedź #26 dnia: Piątek, 22.06.2012, 10:34 »
nie ma różnicy, wyniki są tego samego dnia

Offline FNetter

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Sobota, 23.06.2012, 08:51 »
Kolejne pytanie z serii :) powiedzcie mi jakie badania lekarskie są wymagane przed rozpoczęciem nauki? chodzi o papierek który trzeba przynieść do rekrutacji ze skierowania?
Czy to tylko zaświadczenie lekarza medycyny pracy - o zdolności wykonywania zawodu i możliwości nauki? czy jeszcze coś? czy te badania do wykonania tylko i wyłącznie przez placówki wskazane przez uczelnie? czy można we własnym zakresie?

Offline mysia

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Sobota, 23.06.2012, 09:37 »
Spokojnie, kiedy już się dostaniesz, odstoisz swoje w dłuuugiej kolejce do dziekanatu wtedy wszystko Ci powiedzą. Dadzą skierowanie na badania do medycyny pracy. Z tego co pamiętam to każdy może robić gdzie chce, ale chyba niektóre placówki w Krakowie mają podpisaną umowę z CMUJ i można wszystko załatwić w miarę sprawnie i bez dodatkowych kosztów.
Głownie chodzi o zaświadczenie, a badania zależą od tego na jakiego lekarza trafisz. Poszukaj trochę na forum bo była gdzieś taka dyskusja.

Offline Refi

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Środa, 04.07.2012, 10:15 »
Cześć, więc jak też mam prośbę o pomoc. :)
Mam pytanie co jest brane pod uwagę w sytuacji gdy kandydaci mają taką samą liczbę punktów?