Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: KONFERENCJA !  (Przeczytany 3542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline itorn

• Stadium początkowe
  • *
KONFERENCJA !
« dnia: Sobota, 20.10.2012, 10:48 »
Witam drogie koleżanki i szanownych kolegów!

Pragnę z całego serca zaprosić Was do uczestniczenia, szczególnie czynnego ( a więc prezentowania swojej naukowej pracy twórczej), w konferencji organizowanej z okazji X lecia Studenckiego Koła Naukowego "Motus" działającego przy WRR AWF Kraków. Konferencja co do tytułu będzie tyczyć się fizjoterapii, ale nie tylko. Przewidujemy szeroki panel poświęcony promocji zdrowia, profilaktyce chorób cywilizacyjnych i dietetyce. I właśnie tam bym was widział. Wszystkie informacje dane, procedury, wymagania i bonusy dostępne są na stronie Koła. Mam nadzieje, że ta konferencja będzie dla was wyzwaniem, próbą sił która w efekcie zaowocuje satysfakcją i nowym doświadczeniem.

strona konferencji ( oraz Koła) : www.konferencja-motus.strefa.pl zakładka konferencja.

Serdecznie zapraszam.

Wasz kolega,
Paweł Janus
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 29.10.2012, 18:44 wysłana przez itorn »

Offline adamina

• Stadium początkowe
  • *
    • zdrowe diety dietmap
Odp: KONFERENCJA !
« Odpowiedź #1 dnia: Środa, 24.06.2015, 15:38 »
Haaa, pamiętam tę konferencję. Organizowały ją moje koleżanki. Jak miło zajrzeć na takie forum 3 lata po skończeniu studiów. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Oj wróciłabym na studia :)

Offline gruve

• Stadium początkowe
  • *
Odp: KONFERENCJA !
« Odpowiedź #2 dnia: Wtorek, 06.02.2018, 18:00 »
Też pamiętam tą konferencje!