Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Akcja Świąteczna Klubu Wolontariusza UJ w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym  (Przeczytany 7887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kisielll

  • Stadium bezobjawowe
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Karma: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Akcja Świąteczna Klubu Wolontariusza UJ w krakowskim Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Prokocimiu

Jak co roku z ogromną przyjemnością pragniemy Was zaprosić na Akcję Świąteczną. W ZOL-u będziemy w sobotę 15.12.  :smile2:

Miejsce spotkania: ZOL - ul. Wielicka 267 (tuż obok Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu)

Plan spotkania:
9.00 zbieramy się na parterze pawilonu socjalnego, dzielimy się na grupy odwiedzające poszczególne pawilony
9.15-10.45 odwiedzamy pensjonariuszy w ich pokojach, składamy życzenia, rozdajemy kartki i słodycze - wszystko ze śpiewem kolęd
10.45-11.00 przyprowadzamy i zwozimy na wózkach do kawiarni pensjonariuszy, którzy chcą razem z nami kolędować
11.00 - 12.00 kolędujemy w kawiarni
12.00 - 12.15 odprowadzamy pensjonariuszy do ich pokojów
12.30 spotykamy się na parterze pawilonu socjalnego, żegnamy się i dziękujemy sobie wzajemnie :)

Dzień przed Akcją, tj. 14.12 od godz. 17.00 będziemy wklejać życzenia do kartek, sami robić brakujące kartki i dzielić zebrane słodycze. Wszystkich chętnych do pomocy - a bardzo, bardzo jej wtedy potrzeba! - zapraszam do salki telewizyjnej akademika C na Prokocimiu. Warto wziąć ze sobą klej i nożyczki :)

By uczestniczyć w Akcji nie trzeba być wolontariuszem ? wystarczą dobre chęci. Kto wie ? być może ta wspaniała atmosfera tego wydarzenia oraz radość z niesienia pomocy ludziom naprawdę jej potrzebującym zainspirują Cię do większego zaangażowania się w wolontariat w ZOL-u? 

Przyprowadźcie również Swoich przyjaciół, żeby było nas jak najwięcej!

W międzyczasie zachęcamy do wrzucania słodyczy do pudełek świątecznych rozstawionych przez Nas w różnych miejscach (m.in. Dziekanat, Katedra Anatomii, CDK, akademiki) - słodycze te zostaną rozdzielone i przekazane pensjonariuszom ZOL-u.

Ponadto, w dniu Akcji, w godzinach wieczornych odbędzie się spotkanie towarzyskie wolontariuszy, na które zapraszamy również wszystkich zainteresowanych działalnością w Klubie Wolontariusza UJ.

Wszelkie pytania odnośnie Akcji prosimy kierować na: zol.kwuj@gmail.com

Polecamy również Naszą stronę internetową ( www.wolontariat.uj.edu.pl ), na której możecie się dowiedzieć nieco więcej na temat działalności Klubu Wolontariusza UJ ? oprócz wolontariatu w ZOL-u wspieramy dzieci z trudnych rodzin w ramach akcji ?Anioł w rodzinie?.

Do zobaczenia w ZOL-u!   :smile2: