Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: kilka słów wstępu  (Przeczytany 9056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mlae

• Moderator
  • *
kilka słów wstępu
« dnia: Niedziela, 22.09.2013, 11:07 »
waszym starostą roku jestem ja ;)
naszym opiekunem roku jest dr Dorota Cibor z Katedry Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych
zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się we środę 2 października
inauguracja odbędzie się w dniu 5 października 2013r. (sobota) w Sali Wykładowej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 35, o godz. 14:00 (mamy się zjawić o 13.30)

w razie jakichkolwiek wątpliwości - pytajcie :)

Offline mlae

• Moderator
  • *
Odp: kilka słów wstępu
« Odpowiedź #1 dnia: Poniedziałek, 30.09.2013, 18:29 »
patrząc na nasz plan (i biorąc pod uwagę, że zależy mi na tym, żeby to spotkanie miało miejsce jeszcze w tym tyg) informuję, że chcę zwołać małe zebranie po wykładzie z zarządzania w czw, tak więc proszę wszystkich (a w szczególności osoby, które mnie jeszcze nie znają) o to, aby na tym wykładzie się zjawić

Offline mlae

• Moderator
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czwartek, 03.10.2013, 22:44 »
ZBiRC to Zakład Biologii i Rozwoju Człowieka (embrio), czyli piętro wyżej niż Zakład Higieny i Dietetyki - jakby się ktoś zastanawiał gdzie jest wykład z demografii

strona JCJ w CM - harmongram - http://www.cmuj.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=48%3Aangielski&catid=39%3Ajzyki&Itemid=55

Offline mlae

• Moderator
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Poniedziałek, 07.10.2013, 20:13 »
sprawa z ang wygląda tak - jesteśmy podzieleni na 4 gr na tymże języku, jutro będziemy rozwiązywać test i wtedy właściwy podział nastąpi
jest problem z salami, póki co jeszcze nie rozwiązany ;]
test piszemy w dwóch miejscach - na Kopernika 7 oraz CDK sala 218 - pani w sekretariacie powiedziała mi, że po prostu musimy się między te dwa miejsca podzielić na test