Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: UAEM-może to coś dla Was? :)  (Przeczytany 8149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewosz

• Stadium początkowe
  • *
UAEM-może to coś dla Was? :)
« dnia: Wtorek, 13.05.2014, 20:10 »
Drogie koleżanki i koledzy, studentki i studenci!

Szukam chętnych do zaangażowania się wraz ze mną w tworzenie oddziału UAEM na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Universities Allied for Essential Medicines (UAEM) jest to międzynarodowa organizacja zrzeszająca studentów z całego świata chcących zaangażować się w problem zwiększenia dostępności do leków  we wszystkich rejonach świata.
UAEM działa od wielu lat- początkowo w USA, a teraz także w Europie skupiając się na takich problemach jak patenty lekowe, monopolistyczna produkcja leków przez jedną firmę farmaceutyczną , brak dostępu do leków, czasami dotykający większość ludzi ich potrzebujących, „neglectet diseases” czyli choroby zakaźne występujące już prawie wyłącznie  w krajach o niskim przychodzie, a wiec zaniedbane przez tzw. zachodni świat i wiele wiele innych pokrewnych tematów.
Przede wszystkim UAEM to okazja w zaangażowanie się w wielką, prężnie działającą międzynarodową organizację studencką, której członkowie są otwarci i pełni zapału aby poprawić coś w otaczającym nas świecie.
Ja sama właśnie wróciłam z mojej pierwszej konferencji europejskiej UAEM i mam wielką nadzieję, że uda mi się włączyć Kraków do rodziny UAEM Europe! Potrzebuję jednak Waszej pomocy, bo niedługo kończę studia i przydałoby mi się trochę młodszych osób. Wiem, że niedługo koniec roku akademickiego i pewnie myślicie już o wakacjach, ale obiecuję, że nie pożałujecie!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych prawami człowieka, etyką, medycyną, prawem patentowym, farmacją i wszelkimi problemami z tym związanymi.

Pamiętajcie, że UAEM jest otwarte dla WSZYSTKICH zainteresowanych tematem studentów(nie tylko kierunków medycznych)!

Więcej informacji o UAEM- http://uaem.org/about-us/

A jeśli nadal was nie przekonałam to obejrzyjcie TED talks z Mikiem Gretes’em z Kanady, może on Was przekona:)
https://www.youtube.com/watch?v=DEXAPysPxm8

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt- ewa.ziolkowska@uj.edu.pl 

Offline Marthaswasy

• Stadium początkowe
  • *
    • I'm new at forum, nice to meet you
UAEM może to coś dla Was
« Odpowiedź #1 dnia: Środa, 21.12.2016, 15:28 »
a , kiedy ma się kaca moralnego?

bo przecież alkohol jest dla ludzi, , jeżeli jest zupełnie zły sam w sobie to powinien znikn±ć, więc jak się  nim obchodzić?

Offline oksaab

• Stadium początkowe
  • *
Odp: UAEM-może to coś dla Was? :)
« Odpowiedź #2 dnia: Czwartek, 03.08.2017, 16:09 »
 :rofl: