Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Legitymacje członkowskie 2014-2015  (Przeczytany 8073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barbital

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Karma: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Legitymacje członkowskie 2014-2015
« dnia: Poniedziałek, 06.10.2014, 20:59 »
Legitymacje członkowskie AZS uprawniające do uczestnictwa w treningach sekcji AZS UJ CM oraz do startu w Akademickich Mistrzostwach Małopolski, Akademickich Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych wyrabiamy klikając w "Internetowy system legitymacji" na stronie http://www.azs.pl/content/view/27/63/

(drzewko: azs.pl => o nas => legitymacje - ubezpieczenia)

Pod powyższym linkiem, po kliknięciu na odpowiednie odnośniki można uzyskać informacje o ubezpieczeniach NNW w ramach składki członkowskiej AZS.

Po wejściu do systemu wybieramy legitymację ISIC AZS (legitymacja AZS dotyczy pracowników Uczelni). Następnie wybieramy wariant ubezpieczenia NNW. Ubezpieczeniu na kwotę 6 500 zł odpowiada składka członkowska 80 zł. Ubezpieczeniu na 50 000 zł odpowiada składka 170 zł. Osobom rozważającym opłacenie droższego wariantu ubezpieczenia polecam zapoznanie się z propozycją Samorządu UJ: http://www.samorzad.uj.edu.pl/main/newsShow/-1/3914

Oferta ta wydaje się być wcale nie mniej atrakcyjna jak ubezpieczenie w ramach droższej składki członkowskiej AZS, a jest sporo tańsza (wariant podstawowy składki AZS będzie trzeba jednak opłacić, ale sumarycznie wyjdzie taniej niż sam wariant droższy składki AZS).

Deklarację członkowską wypełniają wszyscy! Zarówno nowi członkowie, jak i osoby przełużąjące członkostwo - należy po prostu zaznaczyć odpowiednią opcję i w przypadku przedłużenia wpisać numer legitymacji AZS.

W kolejnym kroku wpisujemy swoje dane osobowe (osoby przedłużąjące członkostwo dane mają w systemie, mogą je jednak poprawić). Zwracam uwagę na podanie aktualnych danych kontaktowych (email, nr tel.). W rubryce Uczelnia wybieramy "Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Kraków". Deklaracje, na których będzie widniało "Uniwersytet Jagielloński w Krakowie" nie będą przez nas przyjmowane (dotyczą one innego klubu: KU AZS UJ)! Proszę też zaznaczyć wiodącą sekcję. Nie ogranicza to w żaden sposób uczestnictwa w zajęciach innych sekcji, ma jedynie znaczenie organizacyjno - porządkowe.

Po akceptacji danych na podanego maila wysłany zostanie link do wydrukowania deklaracji członkowskiej, którą należy podpisać i wraz ze składką w odpowiedniej wysokości dostarczyć do Kierownika swojej sekcji.