Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Ksero z akademika przeniesione na ul. Jerzmanowskiego 40 (z powodu remontu)  (Przeczytany 7606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline clari.pl

• Stadium początkowe
  • *
  • www.totis.pl
    • Sklepik studencki online - książki medyczne, akcesoria
W związku z remontem akademika musiałam zwolnić lokal, w którym znajdowało się ksero i sklepik.
Udało mi się znaleźć lokal ok. 2 km od akademika przy ulicy Jerzmanowskiego 40 - żółty budynek naprzeciwko Orlenu, lokal schowany z tyłu za Żabką i fryzjerem. Mapka:
https://www.google.com/maps/place/TOTIS+Punkt+ksero/@50.010907,20.0097742,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xc9f041ae38036d65

Przy okazji zmieniłam nazwę na łatwiejszą do wymówienia i zapamiętania :) teraz ksero nazywa się Totis zamiast Clari. (nowa strona www.totis.pl oraz www.sklepikstudencki.pl - jeszcze w budowie i nowy adres FB - www.facebook.com/totis.krakow )

Autem można podjechać praktycznie pod same drzwi wejściowe. Dojazd komunikacją miejską - przystanek "Jerzmanowskiego" i do przejścia ok. 200 m.

Pliki do druku można wysyłać na maila (totis@totis.pl) lub udostępniać w inny sposób (np. linkiem do dropboxa), płacić szybkimi płatnościami online (transferuj.pl) i odbierać osobiście lub mogę zostawić na portierni w akademiku lub na wydziale farmacji.
Kontakt: 601 745 972, 723 327 082, totis@totis.pl
W przyszłym roku akademickim najprawdopodobniej będę potrzebować nowych pracowników - nie będzie już tak wygodnie jak w akademiku, że do pracy w papciach można było chodzić, ale 2 km to jeszcze nie tak źle :) Zainteresowanych proszę o kontakt.
A Kikusia dalej "pracuje" i czeka na głaskanko :)

Ksero i sklep TOTIS - www.totis.pl www.fb.com/totis.krakow - Jerzmanowskiego 40 (dawniej Clari w akademiku)
Sklep internetowy dla studentów medycznych - www.sklepikstudencki.pl
Świetne fartuchy medyczne

Offline stefan429

• Stadium początkowe
  • *
Odp: Ksero z akademika przeniesione na ul. Jerzmanowskiego 40 (z powodu remontu)
« Odpowiedź #1 dnia: Poniedziałek, 24.04.2017, 10:35 »
a ile za 1 kartkę ksero

Offline xbodgc

• Stadium początkowe
  • *
Odp: Ksero z akademika przeniesione na ul. Jerzmanowskiego 40 (z powodu remontu)
« Odpowiedź #2 dnia: Niedziela, 22.04.2018, 22:27 »
hej

Offline Borbuten

• Stadium początkowe
  • *
    • https://www.medme.pl/artykuly/lifting-bez-skalpela-tak-poznaj-technologie-hifu-ultraformer-iii-w-clinica-cosmetologica-w-gdansku,69456.html
« Odpowiedź #3 dnia: Czwartek, 26.04.2018, 15:25 »
Ksero wazna rzecz :D W Toruniu jest wiele takich punktó (nawet mobilnych).
:D :D

Offline Daniel122

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czwartek, 26.04.2018, 18:26 »
Jeśli chodzi o takie ksero to jest to przecież bardzo tania sprawa. Myśle, że nie jedna osoba przyzna mi racje.
____
http://opole.stronywww-24.pl/
Strony Internetowe Opole, Targowa, 45-067 Opole

Offline szymek45

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wtorek, 29.05.2018, 20:08 »
Nie wiem skąd kupić jakieś porządne klapki medyczne. Może ktoś z Was mi coś powie na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc, ponieważ nie wiem gdzie to dostanę, a musze to zakupić.