Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Bóle kręgosłupa i uszkodzony krąg  (Przeczytany 6891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bbolek

• Stadium początkowe
  • *
    • k2-studio.pl
Bóle kręgosłupa i uszkodzony krąg
« dnia: Piątek, 14.04.2017, 21:53 »
Witajcie

Mam niestety problemy z kręgosłupem, od kilku lat zmagam się z różnymi bólami a ostatnio zdiagnozowano u mnie na prześwietleniu pęknięty dysk. Poszukuję jakichś opinii, może jakiegoś sprawdzonego lekarza specjalistę, który zna się na tym temacie i mnie nie "oleje" tylko przyjmie i pomoże? Byłbym niezmiernie wdzięczny za wszystkie sugestie.

Offline scheme

• Stadium początkowe
  • *
Odp: Bóle kręgosłupa i uszkodzony krąg
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 20.04.2017, 10:46 »
Na poczatku jeżeli mówimy o kręgosłupie i dysku, to radzę udać się do jakiegoś neurochirurga (którzy zajmują się rdzeniami kręgowymi) a nie np. ortopedy, który zazwyczaj jest od kości. Neurochirurg również powinien Ci ten dysk operowac.

Jeśli chcesz, aby ktoś Cie przyjął, wysłuchał, spojrzał na wyniki badan to raczej musisz iśc prywatnie albo do jakiejś prywatnej kliniki. Na NFZ terminy masz kilka miesięcy do przodu to jeszcze lekarze przyjmujacy na NFZ będzie Ci robil wielka łaske, że spojrzy na wyniki badań... służba zdrowia publiczna to wg mnie najgorsza rzecz, jeśli masz problem z tak ważnym narządem jak kręgosłup - nie radziłabym oszczędzać na zdrowiu. Pozdrawiam

Offline bbolek

• Stadium początkowe
  • *
    • k2-studio.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Niedziela, 23.04.2017, 20:01 »
Dziękuje za odpowiedz. Tak, zdaje sobie sprawę z tego, ze na NFZ bardzo cięzko się dostać a jak już sie uda, to lekarz jest bardzo slaby i bez pieniedzy niechetnie podejdzie do jakiegoś problemu...

A ty znasz jakąś dobrą klinikę, gdzie takie operacje robią? Chętnie poznam. Ceny rownież.

Offline scheme

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wtorek, 25.04.2017, 22:16 »
Polecam dr-a Wojciecha Orczyk - świetny specjalista. Radzę Ci skonsultować się z nim, zajmuje się dość trudnymi i ciężkimi przypadkami, przyjmuje w klinice Kregoslup Center.