Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Zakupy przez internet  (Przeczytany 4327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klrfa

• Stadium początkowe
  • *
Odp: Zakupy przez internet
« Odpowiedź #15 dnia: Czwartek, 21.06.2018, 12:26 »
Macie racje, w kupowaniu przez internet super jest to, że jest tak ogromny wybór. Nie wiem ile czasu musiałabym spędzić w centrum handlowym na zakupach, żeby znaleźć takie perełki, na jakie trafiam w sieci. Jeśli chodzi o ubrania to często kupuję na www.limango.pl i nie tracę czasu na zakupy stacjonarnie, jeśli tylko nie muszę. Czasem mają ogromne przeceny, ja kupuję tam już nie tylko ubrania, ale też jakieś dodatki do domu, a nawet kosmetyki.

Offline grzechu

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Czwartek, 05.07.2018, 20:14 »
Cześć Wam! Wypatruję w tym momencie sprawdzonego sklepu online z ciuchami. W necie jest tak duża liczba przeróżnego typu rad oraz sposobności, iż aż z trudem jest się na coś zdecydować. Zastanawiam się w tym momencie, czy właściwą opcją byłoby np. kurtki jesienne damskie. Macie w tym przedmiocie jakieś zdanie.
nieważne co ja myślę o Bogu

Offline antek454

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sobota, 14.07.2018, 15:51 »
Niedawno odbyło sie moje wesele. Długo szukałem odpowiedniego garnituru, w ktorym będe sie dobrze czuł. Znalazlem oferte https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare i musze ją Wam wszystkim polecic . Bardzo profesjonalna ekipa, swietne ceny oraz wysokiej jakosci material. Otrzymałem garnitur dopasowany, szyty na miare . Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Offline aga2113

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Czwartek, 19.07.2018, 10:02 »
Polecam najem ekspresów Kraków. Super ceny i najlepszy sprzęt!

Offline bruz

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wtorek, 31.07.2018, 22:18 »
Ja przez internet kupuję w zasadzie wszystko. Od wyposażenia domu po ciuchy czy buty. Sobie teraz zamówiłam botki https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-platformie-132.html i czekam aż przyjdą. Jestem bardzo zadowolona bo długo takich szukałam i nigdzie nie mogłam znaleźć

Offline aga2113

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Poniedziałek, 13.08.2018, 10:33 »
Ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Zawsze jest taniej ;) Np urządzenia do pakowania ostatnio kupiłam w bardzo atrakcyjnych cenach.

Offline superman

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Środa, 03.10.2018, 14:02 »
Osobiście zastanawiam się nad zakupem taśmy led rgb do swojego salonu. Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie ilość kolorów oświetlenia jakie można uzyskać przy pomocy tego rozwiązania świetlnego. Znacie może dobre sklepy internetowe z oświetleniem gdzie znajdę takie źródła światła?