Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Dietetyk - czas na wybór  (Przeczytany 408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marysiu

• Stadium początkowe
  • *
Dietetyk - czas na wybór
« dnia: Czwartek, 24.05.2018, 15:51 »
Chcę wybrać dobrego dietetyka, który poprowadzi mnie przez cały proces gubienia wagi. Słyszałem że dietetyk livediet24 jest godny polecenia i ma dobre referencje, jak i duże doświadczenie. Cena jednak jest też dla mnie istotna. Jacy jeszcze dietetycy są godni polecenia na terenie Warszawy?

Offline gesia

• Stadium początkowe
  • *
Odp: Dietetyk - czas na wybór
« Odpowiedź #1 dnia: Czwartek, 14.06.2018, 10:46 »
W Porta Medica polecam pójść do Izy Grabowskiej, świetna dietetyczka! pierwsza która ułożyła mi taką dietę której tak naprawdę nie odczułam, bardzo powoli odrzucałam "złe" posiłki na rzecz bardziej wartościowych gubiąc przy tym kilogramy i poprawiając samopoczucie. I naprawdę odbywało się to bez głodu, wyrzeczeń czy zawahań, całkowicie naturalnie. Aż w szoku byłam że to dieta w ogóle jest. Chociaż ja chciałam mało zrzucić (5 kg) to może też dlatego tych kalorii bardzo nie ścinałyśmy ale w każdym razie zmieniłam podejście do jedzenia i słodycze mogą już dla mnie nie istnieć.

Offline Monikaa

• Stadium początkowe
  • *
    • kredyty chwilówki
« Odpowiedź #2 dnia: Piątek, 15.06.2018, 16:11 »
Okej, a dobry dietetyk wege/wegan? Coś polecicie? Może być internetowo.

Offline przemo325

• Stadium początkowe
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Niedziela, 17.06.2018, 12:56 »
Ja bym poszperał w tym temacie w Internecie. Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Most of us can't help but live as though we've got two lives to live, one is the mockup, the other the finished version, and then there are all those versions in between.