Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Informacja o Stypendiach w Collegium Medium  (Przeczytany 1437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juska

  • Stadium terminalne
  • *
  • Wiadomości: 537
  • Karma: 0
  • Płeć: Kobieta
Informacja o Stypendiach w Collegium Medium
« dnia: Wtorek, 15.09.2009, 09:24 »
Informacja o Stypendiach w Collegium Medium


1.   Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium mieszkaniowego oraz stypendium na wyżywienie:
1)   przyznawanych na semestr zimowy ? upływa 23 października 2009
2)   przyznawanych na semestr letni ? upływa 31 stycznia 2009.

2.   Termin składania wniosków o przyznanie stypendium za wyniki w nauce, stypendium za wyniki w sporcie i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych upływa 23 października 2009

Wnioski należy składać w wersji papierowej w dziekanatach z dokumentacją. W tym roku w Collegium Medium Pomoc Materialna nie będzie jeszcze obsługiwana przez USOS


Od tego roku stypendium naukowe przyznawane jest na wniosek. Wniosek o stypendium naukowe można pobrać w dziekanatach Wydziałów Collegium Medicum oraz na stronach internetowych dziekanatów.


Z racji połączenia Regulaminów Pomocy Materialnych UJ i Collegium Medium w przyszłym roku  stypendium naukowe najprawdopodobniej będzie pobierało 18 % ( a nie 30% - jak to było do tej pory) studentów z najwyższą średnią.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. ? Jonathan Carroll